Обяви 0 За нас Контакти
Продава ПАРЦЕЛ
град София, с. Подгумер
241 800 €
472 919.69 лв.

(40 €, 78.23 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 12:27 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 188 пъти.
Площ:
6045 m2
Регулация:
НЕ
Ток:
НЕ
Вода:
ДА

Описание на имота:

ТОП ИМОТ!ЗА ЖИЛИЩНО СТРОИТЕЛСТВО! ПРЕКРАСНА И ПАНОРАМНА ЧАСТ НА ПОДГУМЕР! Близо до къщи с целогодишно живущи! Позволява изграждане на комплекс от еднофамилни къщи! За информация и огледи: Димитър Казачки 0877309550
Особености
За жил.строителство
За контакт:
0877555128
Агенция:
ТЕРРА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0877555128 и 0877309550
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2015 г.
terra.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Триадица 5Б
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ПАРЦЕЛ
град София, с. Подгумер
Обява: 1r177754127931029

241 800 €
472 919.69 лв.
(40 €, 78.23 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, с. Подгумер

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност